Prisijungti
Į sveikatą!

FitMe komanda – TV3 laidos “Į sveikatą!” partneriai!

Kiekvieną šeštadienio rytą padedame laidos herojams siekti pageidaujamų pokyčių, prižiūrime progresą ir pateikiame rekomendacijas.

Norime, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog geresnė savijauta ir subalansuotas kūno svoris nėra nepasiekiama svajonė. Daugybė žmonių, pasinaudoję „FitMe“ ekspertų sukauptomis žiniomis, šiandien jau džiaugiasi puikiais rezultatais. Todėl televizijos projekte mes pristatome ne tik subalansuotos mitybos planus, paprastus ir nesunkiai pagaminamų patiekalų receptus, taip pat parodome, kaip įvairių sričių ekspertai bendradarbiauja su laidos herojais, kad šie pasiektų ilgalaikių pokyčių.

Džiaugiamės savo komandos nariais Agne ir Alanu Dzeranovais, kartu su sveikos gyvensenos entuziaste Živile Povilaityte-Buzaite vedančiais TV laidą bei motyvuojančiais visus aktyviai judėti ir įkvepiančius nepasiduoti po pirmos nesėkmės.

Beje, laidos herojumi galite tapti ir jūs, jei pasiryšite mesti sau iššūkį visam mėnesiui. Norite sumažinti savo svorį? Neprisiverčiate sportuoti? Išbandėte daugybę dietų ir praradote viltį sulieknėti? Nesugebate atsisakyti saldumynų? Parodysime jums patį geriausiąi geriausią sprendimą!

Visus kviečiame aktyviai pildyti laidos dalyvių anketą ir išbandyti savo jėgas su TV žiūrovų palaikymu: ČIA

Neciūnų šeimyna

  • Giedrius (41m)., inžinierius. Tikslas – išmokti sveikesnės mitybos principų, palaikyti tolygų energijos lygį, gerinti sporto rezultatus.
  • Inga (39m)., akademinė mentorė. Tikslas – suvaldyti norą smaguriauti, išmokti rūpintis šeimos mityba, per mėnesį numesti 4kg.
  • Eva (9m)., moksleivė. Tikslas – kasdien nebevalgyti saldumynų.

Jolanta (45m.), edukologė, verslininkė

Tikslas – būti energingesne, efektyviau valdyti stresą, numesti kelis kilogramus.

Vytautas (34m.), verslininkas

Tikslas – sumažinti cholesterolio kiekį, išmokti sveikos mitybos principų, atsikratyti kelių kilogramų.

Margarita (44m.), pradinių klasių mokytoja

Tikslas – vadovautis sveikesnės mitybos planu, sulieknieti ir daugiau nebepriaugti, pagaliau dėvėti sijonus.


    Siančiama kiekvieną savaitę
    Nemokami receptai, patarimai ir specialūs pasiūlymai