Prisijungti

Labas!

logo
Esu Modesta Žukauskaitė – Fitme pokyčių programos įkūrėja, 8 knygų (iš kurių 2 tapo bestseleriais), individualiai kuriamų mitybos planų ir populiaraus blogo apie sveiką gyvensena autorė.

Bet taip buvo ne visada…

Mano pačios kelias ieškant paslaptingos lieknėjimo formulės prasidėjo prieš daugiau nei dešimt metų. Nenorėjau daugiau kankintis ir tiesiog norėjau matyti trokštamus rezultatus. Buvau nelaiminga dėl apkūnių kūno formų, kankindavo nuovargis, odos bėrimai ir nuolat skundžiausi sveikatos problemomis. Galbūt šiame bejėgiškumo taške atpažįstate ir save?
logo logo

Ilgą laiką dirbau po „Slaptomanės“ slapyvardžiu. Prieš 7 metus sukūriau sveikai gyvenančių bendraminčių grupę, kurioje šiuo metu jau net virš 60 tūkst. sekėjų! Sudariau 27,000 mitybos planų. Mano dvi knygos buvo parduotos 20,000 tiražais.

Atėjo laikas, kai norėjosi pasiūlyti daugiau paslaugų, o tam reikėjo didesnės komandos. Taip “Slaptomanė” evoliucionavo, ir kartu su įvairių sričių sertifikuotais specialistais, virto į FITME. Čia žinias suvienijo gydytojai, virtuvės šefai, dietologai ir dietistai, sporto treneriai, mokslininkai ir net sveikų produktų gamintojai bei tiekėjai, gyvenantys pagal tas pačias vertybes.

Kartu sukūrėme programą, kuri yra pritaikoma kiekvienam, norinčiam pokyčių! Tai visiškai naujas projektas Lietuvoje, kuris neturi atitikmens ir pakelia suvokimą apie mitybą į aukštesnį lygį, keičia gyvensenos įpročius ir atneša ilgalaikius rezultatus.

FITME - Kvalifikuiotų specialistų grupė, kuri padės, kai nepadės niekas kitas

Mes esame žmonės, kurie savo gyvenimus pašventė sveiko ir laimingo gyvenimo paieškai. Ar norite ne tik gerai atrodyti, bet ir puikiai jaustis, džiaugtis gyvenimu, trykšti energija? Jei taip, prisijunkite prie bendraminčių būrio - parašykite mums ir prisidėkite prie mūsų stipriai augančios komandos!
logo
Mūsų komanda
Gyventi sveikai, nėra paprasta. Bet viskas bus daug paprasčiau jei naudositės teisingais įrankiais ir išmintingais patarimais. Mes užtikrinti savo programa. Jei mūsų kvalifikuotų specialistų darbas jūsų netenkins – mes grąžinsime jums pinigus!
Kasdien auganti bendruomenė
Grupėje jau 9806 nariai. Visuomet jausite stiprų palaikymą ir motyvaciją!
Jau dabar spauskite ir prisijunkite prie mūsų aktyvios bendruomenės, kurioje specialistų komanda atsakinėja į klausimus, dalinasi patirtimi ir vertingomis rekomendacijomis. Čia sukurta edvė, kuri jus motyvuos ir padės kada labiausiai to reikės!
Siunčiame kiekvieną savaitę
Nemokami receptai, specialistų patarimai ir išskirtiniai pasiūlymai