Prisijungti

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
"Kaip paprasta ir sveika! Jau po mėnesio matėsi pirmieji figūros pokyčiai. Šis planas tikrai veikia! Smagiausia, kad patinka ir šeimai, nereikia maisto ruošti atskirai." - Dovilė

Mitybos planas lieknėjimui

100% pinigų grąžinimo garantija!
 • Skanūs ir greitai pagaminami receptai
 • Numesite iki -10 kg per 3 mėnesius
 • Sutaupysite iki 40% išlaidų maistui
 • Sukurta visai šeimai!

Užsisakę mitybos planą taip pat gausite:

 • El. Receptų knygą ir naujus receptus kiekvieną mėnesį
 • Pirkinių planuoklį
 • Rekomendacijas pagal jūsų anketos atsakymus
 • Gidą į sveikesnį gyvenimo būdą
 • Prisijungimą prie uždaros grupės (10,000 narių)
 • Motyvaciją ir specialistų palaikymą

Papildomai galite rinktis:

 • Patyrusių trenerių sporto programą
 • Sveikos gyvensenos paskaitas
27,670 klientai jau pasiekė norimus rezultatus!
Be kalorijų skaičiavimo, griežtų dietų ir ribojimų
Video atsiliepimai
Faktai:
 • 86% pasaulio žmonių nepatenkinti savo kūnų ir savijauta. Nors tai pakeisti labai paprasta!
 • Vidutiniškai net 17 savo gyvenimo metų lietuviai serga lėtinėmis ligomis, o gyvenimo trukmė viena trumpiausių visoje ES.
 • Net 60 - 75% žmonių atsikrato nepageidaujamo svorio ir susitvarko sveikatą, vien tik pakeitę savo mitybos įpročius.
Kodėl verta rinktis mus?
Dalinamės tik tuo, ką esame išbandę! Mes - kvalifikuoti mitybos specialistai ir ilgametes praktikas skaičiuojantys gydytojai. Savo žinias ir tūkstančių klientų patirtį sudėjome į Fitme mitybos planą, kuris tikrai atneša rezultatus.

1300
Receptų bazė

Pirkinių
planuoklis

Maistinė
produktų vertė

El. receptų
knygai

Motyvuojanti
Bendruomenė

KMI ir BMR skaičiuoklis

KMI skaičiuoklis nustato, kiek kalorijų jūsų kūnas sudegina per dieną poilsio metu. Jūsų BMR su aktyvumo faktoriumi yra skaičius kalorijų, kuriuos jūsų kūnas sudegina per dieną priklausomai nuo pasirinkto aktyvumo faktoriaus.

Lytis
Pasirinkite savo lytį
Vyras
Moteris
Pasirinkite aktyvumo faktorių
Pasirinkite savo aktyvumo lygį per savaitę
Sedentary (mažai arba be fizinio aktyvumo)
Lengvai aktyvus (lengvas pratimas/sportas 1-3 kartus per savaitę)
Vidutiniškai aktyvus (vidutinis pratimas/sportas 3-5 kartus per savaitę)
Labai aktyvus (intensyvus pratimas/sportas 6-7 kartus per savaitę)
Labai intensyvus (labai intensyvus pratimas ir fizinis darbas)

KMI skaičiuoklės lentelė

KMI
Svorio statusas
Mažiau nei 18.5
Nepakankamai svorio
18.5 - 24.9
Sveikas
25.0 - 29.9
Antsvoris
30.0 ir daugiau
Nutukęs
* BMR Metabolizmo greitis / KMI Kūno masės indeksas

Jūsų

Jūsų KMI yra . BMR kcal/dieną, o BMR su aktyvumo faktoriumi kcal/dieną

Mūsų klientų rezultatai
Į Fitme atėjau su sutrikusios mitybos problema ir svorio pertekliumi. Per kelis mėnesius, šio plano dėka, visiškai lengvai nukrito -6kg, atsirado daugiau energijos, dingo mieguistumas, nuotaika tapo geresnė, grįžo pasitikėjimas bei meilė sau. 100%REKOMENDUOJU! .

- Reda -
-18kg Modesta Ž.
"Toks geras jausmas, kuomet nuo savo kūno "numeti" tai, kas trukdo save mylėti. Bet svarbiausia puiki savijauta ir sveikata!"
-30kg Andrius B.
"Tokį rezultatą pasiekiau valgydamas viską per šešis mėnesius. Atrodo, kad gyvenu kito, jauno ir aktyvaus vyro gyvenimą."
-30kg Vilija G.
"Mitybos dėka aš gerai jaučiuosi ir atrodau. Kelią į tai man parodėte Jūs. Labai ačiū."
-16kg Sigita G.
"Dėka šio mitybos plano nemažai sulienėjau per kelis mėnesius. Mano energija žymiai padidėjo, jausmas puikus!"
-31kg Inga P.
"Per pirmą mėnesį numečiau -7 kg, po to kilogramas po kilogramo. Kaip gera jaustis sveikai ir gražiai!"
Dažnai užduodami klausimai
Mitybos planas
Ar planas skirtas tik lieknėti?
NE! Programoje galite nurodyti įvairius savo tikslus. Tik nuo jūsų priklauso ar mesite svorį, jį auginsite, ar tiesiog norėsite puoselėti sveikatą ir mokintis sveikos mitybos principų.
Ar privalau sportuoti?
TIKRAI NE! Ir be sporto jūs galite pasiekti puikių rezultatų. Bet jei tik norėsite, galėsite sportuoti jums patogioje vietoje tada, kada norite ir kiek norite.
Kokie klausimai užduodami anketoje?
Kartu su specialistais anketą sukūrėme pakankamai plataus profilio, tam, kad programa būtų skirta būtent jūsų poreikiams. Anketoje nurodysite: lytį, šeimos padėtį, esate visavalgis, ar nevalgote tam tikrų maisto produktų; svorį, amžių, norimus pasiekti tikslus; jūsų galimybę sportuoti, arba kaip dažnai užsiimate aktyvia fizine veikla; šio plano laikysitės vienas, ar su savo antrąja puse (ar šeima); koks jūsų darbo pobūdis; toleruojate laktozę ir gliuteną, ar ne; kuriuo dienos metu jums būtų patogu susilaikyti nuo greitųjų angliavandenių; ar į meniu įtraukti užkandžių variantus; maistą norite kasdien ruošti šviežią, ar gaminti keletui dienų į priekį; ar šiuo metu laukiatės, maitinate krūtimi ir t.t. Taip pat anketoje nurodysite maisto grupes, kurių nemėgstate arba negalite valgyti. Ir dar daug kitų svarbių klausimų!
Turiu sveikatos problemų. Ar į tai atsižvelgsite?
Mūsų specialistų komanda yra kompetentinga padėti visiems. Prieš pasirenkant jums tinkamą planą, parašykite mums apie save plačiau, kad galėtume duoti tikslų atsakymą, kuri programa jums tinkamiausia.
Programa skirta tik moterims?
Programa sukurta vyrams, moterims, poroms bei šeimoms. Visiems, norintiems laikytis sveikos mitybos principų ir valgyti subalansuotai. Apie tai nurodykite anketoje.
Laukiuosi / žindau, ar galiu jungtis prie programos?
TAIP! Programa yra sukurta tam, kad puoselėtų jūsų sveikatą, o šiuo ypatingu laikotarpiu itin reikalinga sveika ir pilnavertė mityba, tai puikus laikas prisijungti prie programos. Apie tai nurodysite anketoje.
Kiek laiko bus kuriamas mano mitybos planas?
Tai priklauso nuo to, kokį planą pasirinksite ir koks bus jo sudėtingumas. Dažniausiai tai trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų (savaitgaliais ilsimės). Apie paruoštą programą jums pranešime el. paštu.
Kiek laiko galėsiu naudotis programa?
Tai priklauso nuo to, kokį planą ir kokiam laikui įsigidoje. Pasibaigus bet kuriam planui, nemokamai sukaupta receptų baze galėsite naudotis dar 3 mėnesius, per kurias galėsite nuspręsti ar norite pratęsti programą.
Kokios funkcijos šiuo metu programoje yra kuriamos?
Mes dirbame, kad artimiausiu metu atsirastų galimybė papildomai įsigyti spausdintą jums sukurtą mitybos planą, kad prie kiekvieno recepto matytumėte maistinę vertę, kalroijas. Mes nuolat augame ir tobuliname savo programą, nes žinome ko reikia, kad jums būtų patogu ja naudotis!
Mityba
Ar tai individualiai man kuriamas mitybos planas?
TAIP! Tai ir yra didžiausias mūsų programos išskirtinumas ir privalumas. Meniu planas bus kuriamas mūsų specialistų komandos pagal jūsų individualius poreikius, kuriuos sužinosime, jums užpildžius anketą (ją pildysite po užsakymo pateikimo).
Kokie patiekalai bus mitybos plane?
Visuose mitybos planuose receptai yra skirtingi. Jei valgote visus maisto produktus, jūsų mitybos plane bus mėsos, žuvies, kiaušinių, pieno produktų, bulvių, makaronų, kruopų ir kitų patiekalų. Taip pat - sriubų, sumuštinių, troškinių, įvairių padažų receptų, desertų, kokteilių bei sveikų užkandžių idėjų.
Ar valgant pagal mitybos planą nejausiu alkio?
Tikslas yra visada jausti sotumą! Tai užkerta kelią neplanuotiems užkandžiavimams. Jei jausite, kad suvalgius patiekalą jaučiate alkį, drąsiai galėsite padidinti porcijos dydį. Apie tai plačiau rasite paskaityti savo mitybos plane.
Baiminuosi, kad teks išmesti nesunaudotą maistą!
Mūsų tikslas jus išmokyti ir parodyti kaip teisingai naudoti maistą ir jo neišmesti. Mes tai numatėme kiekvienos dienos meniu! Maisto likučius būtinai sunaudosite ir nieko išmesti tikrai neteks.
Esu vegetaras / veganas, ar man tiks programa?
ŽINOMA! Prie programos gali jungtis visi, įvairius mitybos principus propaguojantys vyrai ir moterys. Meniu sukuriame kiekvienam individualiai, pagal jo poreikius ir anketos atskymus.
Kur rasiu savo mitybos planą ir kaip juo galėsiu naudotis?
Meniu planą ir visą jums priklausančią informaciją rasite automatiškai jums sukurtoje FITME paskyroje. Prie jos visada lengvai ir greitai galėsite prisijungti šios svetainės viršuje paspaudus "Prisijungti". Paskyroje matysite dalį informacijos, su kuria galėsite susipažinti iš karto po apmokėjimo. Prie programos galėsite prisijungti per savo telefoną, ar kompiuterį. Kai paruošime jums skirtą meniu ir asmenines rekomendacijas, apie tai pranešime jums el. Paštu.
Prenumerata
Ar privalau pirkti prenumeratą?
NE! Galite užsisakyti programą tik mėnesiui. Jei norėsite, bet kuriuo metu galėsite ją pratęsti ir naudotis toliau.
Ar lengvai galėsiu nutraukti prenumeratą?
TAIP, lengvai! Mes suprantame, kad tai svarbu kiekvienam vartotojui, todėl pasirūpinome, kad savo profilyje lengvai rastumėte mygtuką "nutraukti / sustabdyti prenumeratą". Arba apie tai galite parašyti mums [email protected] ir mes padėsime tai padaryti.
Pinigų grąžinimas. Kaip tai veikia?
Mes laikomės 100% pinigų grąžinimo garantijos. Apie tai plačiau ir išsamiau aprašėme mūsų svetainės apačioje, temoje "pinigų grąžinimo politika".
Ar planas skirtas tik lieknėti?
NE! Programoje galite nurodyti įvairius savo tikslus. Tik nuo jūsų priklauso ar mesite svorį, jį auginsite, ar tiesiog norėsite puoselėti sveikatą ir mokintis sveikos mitybos principų.
Ar privalau sportuoti?
TIKRAI NE! Ir be sporto jūs galite pasiekti puikių rezultatų. Bet jei tik norėsite, galėsite sportuoti jums patogioje vietoje tada, kada norite ir kiek norite.
Kokie klausimai užduodami anketoje?
Kartu su specialistais anketą sukūrėme pakankamai plataus profilio, tam, kad programa būtų skirta būtent jūsų poreikiams. Anketoje nurodysite: lytį, šeimos padėtį, esate visavalgis, ar nevalgote tam tikrų maisto produktų; svorį, amžių, norimus pasiekti tikslus; jūsų galimybę sportuoti, arba kaip dažnai užsiimate aktyvia fizine veikla; šio plano laikysitės vienas, ar su savo antrąja puse (ar šeima); koks jūsų darbo pobūdis; toleruojate laktozę ir gliuteną, ar ne; kuriuo dienos metu jums būtų patogu susilaikyti nuo greitųjų angliavandenių; ar į meniu įtraukti užkandžių variantus; maistą norite kasdien ruošti šviežią, ar gaminti keletui dienų į priekį; ar šiuo metu laukiatės, maitinate krūtimi ir t.t. Taip pat anketoje nurodysite maisto grupes, kurių nemėgstate arba negalite valgyti. Ir dar daug kitų svarbių klausimų!
Turiu sveikatos problemų. Ar į tai atsižvelgsite?
Mūsų specialistų komanda yra kompetentinga padėti visiems. Prieš pasirenkant jums tinkamą planą, parašykite mums apie save plačiau, kad galėtume duoti tikslų atsakymą, kuri programa jums tinkamiausia.
Programa skirta tik moterims?
Programa sukurta vyrams, moterims, poroms bei šeimoms. Visiems, norintiems laikytis sveikos mitybos principų ir valgyti subalansuotai. Apie tai nurodykite anketoje.
Laukiuosi / žindau, ar galiu jungtis prie programos?
TAIP! Programa yra sukurta tam, kad puoselėtų jūsų sveikatą, o šiuo ypatingu laikotarpiu itin reikalinga sveika ir pilnavertė mityba, tai puikus laikas prisijungti prie programos. Apie tai nurodysite anketoje.
Kiek laiko bus kuriamas mano mitybos planas?
Tai priklauso nuo to, kokį planą pasirinksite ir koks bus jo sudėtingumas. Dažniausiai tai trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų (savaitgaliais ilsimės). Apie paruoštą programą jums pranešime el. paštu.
Kiek laiko galėsiu naudotis programa?
Tai priklauso nuo to, kokį planą ir kokiam laikui įsigidoje. Pasibaigus bet kuriam planui, nemokamai sukaupta receptų baze galėsite naudotis dar 3 mėnesius, per kurias galėsite nuspręsti ar norite pratęsti programą.
Kokios funkcijos šiuo metu programoje yra kuriamos?
Mes dirbame, kad artimiausiu metu atsirastų galimybė papildomai įsigyti spausdintą jums sukurtą mitybos planą, kad prie kiekvieno recepto matytumėte maistinę vertę, kalroijas. Mes nuolat augame ir tobuliname savo programą, nes žinome ko reikia, kad jums būtų patogu ja naudotis!
Ar tai individualiai man kuriamas mitybos planas?
TAIP! Tai ir yra didžiausias mūsų programos išskirtinumas ir privalumas. Meniu planas bus kuriamas mūsų specialistų komandos pagal jūsų individualius poreikius, kuriuos sužinosime, jums užpildžius anketą (ją pildysite po užsakymo pateikimo).
Kokie patiekalai bus mitybos plane?
Visuose mitybos planuose receptai yra skirtingi. Jei valgote visus maisto produktus, jūsų mitybos plane bus mėsos, žuvies, kiaušinių, pieno produktų, bulvių, makaronų, kruopų ir kitų patiekalų. Taip pat - sriubų, sumuštinių, troškinių, įvairių padažų receptų, desertų, kokteilių bei sveikų užkandžių idėjų.
Ar valgant pagal mitybos planą nejausiu alkio?
Tikslas yra visada jausti sotumą! Tai užkerta kelią neplanuotiems užkandžiavimams. Jei jausite, kad suvalgius patiekalą jaučiate alkį, drąsiai galėsite padidinti porcijos dydį. Apie tai plačiau rasite paskaityti savo mitybos plane.
Baiminuosi, kad teks išmesti nesunaudotą maistą!
Mūsų tikslas jus išmokyti ir parodyti kaip teisingai naudoti maistą ir jo neišmesti. Mes tai numatėme kiekvienos dienos meniu! Maisto likučius būtinai sunaudosite ir nieko išmesti tikrai neteks.
Esu vegetaras / veganas, ar man tiks programa?
ŽINOMA! Prie programos gali jungtis visi, įvairius mitybos principus propaguojantys vyrai ir moterys. Meniu sukuriame kiekvienam individualiai, pagal jo poreikius ir anketos atskymus.
Kur rasiu savo mitybos planą ir kaip juo galėsiu naudotis?
Meniu planą ir visą jums priklausančią informaciją rasite automatiškai jums sukurtoje FITME paskyroje. Prie jos visada lengvai ir greitai galėsite prisijungti šios svetainės viršuje paspaudus "Prisijungti". Paskyroje matysite dalį informacijos, su kuria galėsite susipažinti iš karto po apmokėjimo. Prie programos galėsite prisijungti per savo telefoną, ar kompiuterį. Kai paruošime jums skirtą meniu ir asmenines rekomendacijas, apie tai pranešime jums el. Paštu.
Ar privalau pirkti prenumeratą?
NE! Galite užsisakyti programą tik mėnesiui. Jei norėsite, bet kuriuo metu galėsite ją pratęsti ir naudotis toliau.
Ar lengvai galėsiu nutraukti prenumeratą?
TAIP, lengvai! Mes suprantame, kad tai svarbu kiekvienam vartotojui, todėl pasirūpinome, kad savo profilyje lengvai rastumėte mygtuką "nutraukti / sustabdyti prenumeratą". Arba apie tai galite parašyti mums [email protected] ir mes padėsime tai padaryti.
Pinigų grąžinimas. Kaip tai veikia?
Mes laikomės 100% pinigų grąžinimo garantijos. Apie tai plačiau ir išsamiau aprašėme mūsų svetainės apačioje, temoje "pinigų grąžinimo politika".