Prisijungti
Tikri klientų rezultatai
Jie pradėjo savo pokyčių kelionę! Visomis nuotraukomis ir atsiliepimais dalinamės tik gavę sutikimą publikuoti. Kai kurių dalyvių, jų prašymu, vardai pakeisti ir paslėpti veidai. Slaptomanės archyvas.
Atsiliepimai
Justina K.
"Pradėjus laikytis mitybos plano atsirado daugiau energijos, susitvarkė oda, dingo pilvo pūtimas. Nukrito net 5 kilogramai, o svarbiausia atsirado, žinojimas, jog kilogramai krenta "sveikai" ir negrįš atgal."
Anželika K.
"Sveikatai ir grožiui šis meniu buvo super. Pagaminti buvo tikrai labai greita, ir nors gaminau kasdien visus patiekalus, suspėdavau per pusvalandį pagaminti ir dar likdavo laiko lėtai pavalgyti per pietų pertrauką, tad sakyčiau atitiko visus lūkesčius."
Ramunė K.
"Labai patiko. Pasigaminti lengva, patiekalai skanūs, išbandžiau netgi tuos produktus, kurių anksčiau nevalgydavau ir supratau, kad tik save skriaudžiau. Vyras ir dukra dauguma patiekalų valgė ir gyrė. Jaučiuosi žymiai geriau, energingesnė."
Ieva M.
"Jaučiuosi ne tik įgavusi žinių, kaip teisingai maitintis, bet ir jėgų bei motyvacijos padaryti šiuos pokyčius ne trumpalaikius, iki kol pasieksiu rezultatą, o gyvenimo būdu. Per šias 4 savaites nukrito 5kg!"
Jelena B.
"Nuoširdus ir didelis AČIŪ už šią programą. Per šį mėnesį su Jūsų meniu numečiau 4 kg., man tai yra didelė motyvacija eiti ir toliau šiuo keliu."
Martina M.
"Labai lengvai pagaminami patiekalai ir greitai. Nenuobodu. Gaminau su malonumu. Valgė visi - ir vyras ir vaikai. Lengva apsipirkti. Energijos labai daug. Vyras numetė 6, o aš 4 kg."
Daiva G.
"Receptai skanūs, susiformavo įprotis formuoti lėkštės turinį bowl principu - spalvinga, ajurvediška. Neturėjau tikslo atsikratyti kilogramų, tačiau jaučiuosi lengvesnė. Laikysiuosi šių principų, ačiū jūsų komandai, tai labai vertinga."
Rasa J.
"Labai daug geros informacijos gavau iš Daktaro Vilhelmo paskaitų. Jaučiuosi labai gerai, energijos pilna, per keturias savaites atsikračiau 4kg. Aplinkiniai jau pastebėjo, kad esu pakūdusi, tai labai džiugina!"
Irma I.
"Patiko tai, kad patiekalai, tikrai pasigamina greitai, yra skanūs ir kas svarbiausia - sveiki. Produktus tikrai nesunku rasti bet kuriam prekybos centre. Savijauta tikrai buvo puiki, buvau lengva ir energinga."
Skaistė D.
"Maistas lengvai pagaminamas ir labai skanus. Patiko, kad galima buvo keisti produktus į labiau patinkančius. Valgė visa šeima. Tiek vyrui, tiek vaikams patiko patiekalai, ypatingai salotos."
Sigita W.
"Aš visiems jus rekomenduoju, nes “draugauju” jau daug metų, ir tiek dėmesio, kantrybės, punktualumo nesu niekur gavusi. Didelis ačiū Jums."
Violeta A.
"Ačiū už neapkrautą, skanų, sotų ir įvairų maistą! Išmokau atsisakyti bulkų bei užkandžių. Vien jausmas toks, kad esu šviežesnė, skaidresnė. Atskračiau 6 kilogramų, net pati negaliu patikėti! Didelis didelis dėkui!"
Loreta L.
"Labiausiai patiko tas, jog nereikėjo sukti galvos, ką valgysiu ryte, vakare, ar sekančią dieną, visada žinau kas bus ir jau laukiu tų patiekalų kad išbandyčiau. Visoms norinčioms atsikratyti kilogramų rekomenduoju 100 procentų!"
Vita G.
"Kuo geriausi atsiliepimai, numesti 4 kg, kuo labai džiaugiuosi, toliau tikrai seksiu jūsų specialistų patarimus ir laikysiuos sveikos mitybos principų, nes pajutau didelių sveikatos pokyčių į gerają pusę."
Rima B.
"Nebeliko virškinimo problemų, nebeskauda galvos, jaučiuos labiau pasitikinti savimi. Per tas dienas pavyko numesti 5 kg. Patiekalai išties gardūs ir sotūs."
Milena S.
"Planas buvo puikus, per mėnesį numečiau 6 kg. Pirmos savaitės pabaigoje jau pradėjau jaustis sveikesnė, energingesnė, mažau mieguista. Apskritai man labai patiko ši programa ir aš tikrai toliau valgysiu sveikai."
Ignė V.
"Per keturias savaites nukrito 5.4 kg. Atradau daug skanių patiekalų, kuriuos kartosiu ne kartą. Labai džiaugiuosi, kad pagerėjo savijauta, atsirado energijos ir dingo mieguistumas. Mano tikslas dar nepasiektas iki galo, tad ir toliau eisiu sveikos mitybos keliu."
Elena Š.
"Palengvėjau 6,8 kg. Labai džiaugiuosi, kad į gerają pusę pakrypo kraujo rodikliai. Susitvarkė cholesterolio rodiklis. Jaučiu palengvėjimą, turiu daugiau energijos."
Eglė Ž.
"Atsikračiau 8 kg, jaučiuosi žvali, energinga. Ačiū jums labai už maisto produktų parodymą kitu kampu. Programos efektyvumas neabejotinas!"
Jūratė B.
"Tikrai nesitikėjau tokių rezultatų pakeitus mitybą. Jaučiuosi legva ir energinginga, dingo mieguistumas. Taip pat labai džiugina, kad svoris sumažėjo 7 kg."
Snieguolė K.
"Mėnuo praėjo labai lengvai. Laikiausi jau antrojo Jūsų sukurto plano ir kiekvieną kartą pavyko palengvėti per mėnesį apie 4 kg. Įgyvendinau slaptą svajonę skaniai valgyti ir lieknėti."
Jūrate S.
"Pavyko lengvai netekti 5 kg per mėnesį, geriau jaustis, daugiau šypsotis ir daugiau darbų padaryti. Patiko lengvai ir greitai paruošiami patiekalai su jūsų pagalba išmokau mylėti save. Ačiū jums!"
Ingrida M.
"Laikydamasi jūsu sudaryto plano per mėnesį numečiau 5.5 kg. Negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi pasiektu rezultatu! Mėnuo tikrai buvo lengvas ir savotiškai įdomus dėl naujai atrastų receptų, maisto derinimo, kurio net negalėjau įsivaizduoti, jog gali būti taip skanu ir sotu."
Danute P.
"Visi receptai patiko ir lengvai gaminami bei skanūs, savijauta puiki, pasijaučiau energinga ir svarbiausia tai, kad svorio kritimas mane dar labiau paskatino toliau laikytis visų taisyklių."
Sonata V.
"Labai skanūs patiekalai. Jaučiuosi puikiai. Atsikračiau 5kg. Viską, ką valgiau aš, valgė ir mano vyras."
Jurgita Z.
"Savijauta pasikeitė pastebimai, jaučiuosi žvalesnė, nemieguista, daugiau energijos. Pavyko numesti 6kg, beveik jau 7kg. Jūs este nuostabūs žmonės/specialistai!"
Dovilė J.
"Savijauta geresnė, naktimis nebepabundu. Per 4 savaites išėjo atsikratyti 4,3 kg. Receptai labai patiko, lengva buvo gaminti."
Alma P.
"Savijauta pagerėjo, padidėjo energijos lygis, išbandžiau daug naujų skonių, sumažėjo potraukis saldumynams. Patiekalai taip pat lengvai pagaminami, be vargo radau ką galėčiau paruošti tiek vyrui, tiek 1 metų sūnui. Planas pranoko visus mano lūkesčius."
Vaida R.
"Planas patiko, gaminti buvo lengva, produktus pirkti radau lengvai. Patiko tai, kad iš labai paprastų produktu galima taip skaniai pasigaminti. Savijauta pagerėjo, atsirado daugiau energijos, jaučiausi ilgiau soti, mažiau užkandžiavau."
Jurgita K.
"Pagerėjo miegas, pabudus jausdavausi daug energingesnė, net pačiai buvo labai keista. Meniu labai lengvai paruošiamas, sotus ir labai skanus. Labai gerai virškino skrandis, nesijausdavau po valgio apsunkusi. Esu labai patenkinta."
Prieš ir po
-18kg
"Toks geras jausmas, kuomet nuo savo kūno "numeti" tai, kas trukdo save mylėti. Bet svarbiausia gera savijauta ir sveikata!"
-30kg
"Tokį rezultatą pasiekiau per šešis mėnesius. Atrodo, kad gyvenu kito, jauno ir aktyvaus vyro gyvenimą."
-22kg
"Ačiū už įkvėpimą, jaučiuosi puikiai, myliu save ir mėgaujuosi maistu."
-12kg
"Didelis ačiū, kad nereikia skaičiuoti kalorijų ir nieko atsisakyti. Palaikymas fantatiškas ir grupė šauni."
-8kg
"Labai džiaugiuosi savo pasiektu rezultatu."
-20kg
"Net neįsivaizduoju, kad galiu taip gerai jaustis savo kūne."
Palikite savo atsiliepimą!
Kaip jums sekėsi laikytis programos? Kokių rezultatų pavyko pasiekti ir kokias problemas išsprendėte?
Siunčiame kiekvieną savaitę
Nemokami receptai, specialistų patarimai ir išskirtiniai pasiūlymai