Prisijungti

Klientės Jurgitos atsiliepimas

Modesta Žukauskaitė

FitMe projekto autorė
Gegužė 15, 2024 skaityti 3 min.
atsiliepimai

Noriu pasidalinti su visais kas domitės, bet dvejojate dėl prisijungimo prie FitMe programos.

Su Fitme įkūrėja  Modesta esu jau 5 metai kartu, nuo tada, kai ji dar dirbo viena po “Slaptomanės” slapyvardžiu. Turiu daug jos receptų knygų. Nuo pat pradžios žinojau, jog ji yra stipri ir ryžtinga moteris, nebuvo momento, kad suabejočiau jos talentu ir pasišventimu šiai programai.

Mačiau Modestos potencialą ir žinojau, kad ji pasieks savo užsibrėžto tikslo ir mums suteiks dar daugiau.. Ir neklydau! Siekdama aukščiausios viršūnės su bendruomenės palaikymu, ji sukūrė projektą pavadinimu FitMe!  Jame šiuo metu yra šimtai klientų keičiančių savo blogus mitybos įpročius bei siekiančius sveiko gyvenimo būdo.

Prie FitMe bendruomenės prisijungiau 2023m. Lapkričio mėnesį. Tiesiog negalėjau praleisti tokio gero pasiūlymo. Viskas vienoje programėlėje, o taip pat ir palaikančioje grupėje!  Tai buvo mano svajonė.

Komanda suburta iš geriausių savo sričių specialistų. Kitur to dar nemačiau. Gyvas ir nuoširdus bendravimas su komanda, įvairios paskaitos apie sveiką gyvenseną, aiškiai matomi bendruomenės pokyčiai.. Mano noras išsipildė! “Fitme yra didžiausias mano atradimas.”

Beje, labai svarbi komandos dalis yra gydytojas Vilhelmas Džiugelis.  Galiu pasakyti, kad jį mums atsiuntė pats Dievulis🙏😇  Jo paskaitos tiesiog nerealios, vedamos ne iš lapų, o iš sukauptos ilgų metų patirties. Labai smagu, kad jas kartu su mitybos planais, galima rasti Fitme platformoje. Jeigu Lietuvoje, tokiu daktarų turėtume daugiau, sergamumas sumažėtų perpus.

Į šią grupę prisijungiau su tikslu. Susiruošiau pasirūpinti savo sveikata, maitintis sveikiau ir atrasti paprastų, greitai paruošiamų receptų.  Dietų niekada nesilaikiau, tik su Modestos pagalba pradėjau kitaip žiūrėti į tai ką valgau.

Prieš prisijungiant į programą, svėriau 65kg. Truputį buvau pilnutė 😁 Pilvo pūtimai, pastovus nuovargis.. O va dabar, su FitMe komandos pagalba, jaučiuosi žymiai geriau ir svoris nukrito.. 🙏  Jaučiuosi energinga, esu žvalesnė ir labiau pasitikiu savimi, taip pat įtraukiau sportą ir daugiau judesio į savo gyvenimą!!

Taip pat dalyvavau Fitme Gruodžio mėnesio iššūkyje:  Sportas, pasivaikščiojimai, mankštos. Ir žinot, nepatikėsit. Aš pati negalejau patikėti, kiek daug tas iššūkis dave Man pliusų.  Supratau sporto svarbą ir kiek jis gali mums gėrio atnešti į gyvenimą. Kiek daug sveikatos problemų galima pašalinti, judant!

Ne tik vaistai gali nuimti skausmą, bet ir sportas. Judesys ir mankštos!

Sportavau su džiaugsmu. Dažnai atsiranda tiek energijos, nebežinau ir kur ją dėti.  Darbe kolegos sakė, kad aš išprotėjau🤣 Tegul jie taip galvoja! Užtat aš jaučiuosi gerai.🌞

Noriu visiems nuoširdžiai palinkėti. Negailėkite pinigėlių sau suteikti tai, kas jus teiks laimę, sveikatą ir keis požiūrį į gyvenimą!😇👌 FitMe programą rekomenduoju VISIEMS ir VISOMS💯%. Išbandykite, pažadu nenusivilsite♥️🥰

– Jurgita –

Išbandyti FitMe  ⬅️

100% pinigų grąžinimo garantija!

📩 o užsiprenumeravus naujienlaiškį, liekninančius ir skanius receptus gausite tiesiai į pašto dėžutę! UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Gaminkite ir žymėkite mus: #FITMEreceptas #FITMElietuva #pokyciuprograma @fitme_lt_official

Modesta Žukauskaitė

FitMe projekto autorė

Jūsų nuomonė ir idėjos man yra svarbios! Todėl visada labai laukiu jūsų žinučių. Galbūt norite paklausti apie mitybą arba mūsų ruošiamas programas?

Užduoti klausimą
LABAS!
Išsirinkite programos planą

Individualūs mitybos planai - specialistų sukurta programa ilgalaikiams pokyčiams

Išsirinkite programą